Idea Placówki

Witaj w naszym Przedszkolu! Tu najważniejsze jest DZIECKO!

Nasza Placówka to doskonałe miejsce dla wszystkich dzieci! W przedszkolu Jodłowy Zakątek dbamy o właściwy wszechstronny rozwój naszych podopiecznych. Podstawą jest poczucie bezpieczeństwa. Nauczyciele z pasją wprowadzą Państwa dzieci w świat nauki przez zabawę. Każdy przedszkolak, traktowany bardzo indywidualnie, ma zapewnioną naukę, zabawę i wspieranie w rozwoju na najwyższym poziomie. Dzięki doskonale przygotowanej i zaangażowanej kadrze mamy pewność, że okres edukacji przedszkolnej będzie najlepiej wykorzystanym etapem wczesnego rozwoju Państwa dzieci.

Pedagodzy przekazują i kształtują w dzieciach tak ważne wartości, jak szacunek, tolerancja i akceptacja oraz ciekawość świata. A to wszystko z troską o małego człowieka i z przekonaniem, że Dziecko jest najważniejsze – każde Dziecko!

„Pomóżmy dzieciom,
by każde z nich stało się TYM,
KIM stać się może”

— J. Korczak

PROFESJONALNA
OPIEKA

Zapewniamy dzieciom opiekę w godz. 6:30 – 18:00. Nasi pedagodzy to osoby doświadczone i oddane dzieciom.

ZDROWE I SMACZNE
POSIŁKI

O zdrowie na talerzu i pełne brzuszki naszych przedszkolaków dba profesjonalna firma cateringowa serwująca zbilansowane posiłki.

ZABAWY
ROZWIJAJĄCE

Nauka przez zabawę jest najskuteczniejszą formą nauki u dzieci w wieku przedszkolnym. Wysokiej jakości zabawki stymulują kreatywność i rozbudzają ciekawość świata.

WSPOMAGANIE DZIECI Z TRUDNOŚCIAMI

Wychowanie integracyjne oparte na wspólnym wychowaniu, nauczaniu i zabawie dzieci tworzy solidny fundament dla rozwoju poznawczego, psychoruchowego i społecznego.

Niepubliczne PrzedszkoleJodłowy Zakątek

Nasze przedszkole powstało , aby stworzyć dzieciom optymalne warunki do zdobywania umiejętności i sprawności, które pozwolą im sprostać wymaganiom stawianym później w szkole. Zależy nam, aby każde dziecko czuło się u nas bezpiecznie, było kochane i szczęśliwe. Promujemy zdrowie, optymizm i zachowania przyjazne przyrodzie. Wspieramy w pokonywaniu trudności, uczymy tolerancji i szacunku wobec drugiego człowieka.

Adres

ul. Jodłowa 1
w Stanisławowie Pierwszy

Telefon

508 414 525