fotolia_43850595

Zapraszamy do odwiedzania naszego fanpage’a na Facebooku, gdzie znajdziecie Państwo fotorelacje z wydarzeń w Jodłowym zakątku. Więcej szczegółów pod adresem: https://www.facebook.com/jodlowyzakatek/

Trwa nabór na rok szkolny 2018/2019 Zapraszamy do odwiedzenia naszej placówki 🙂

Oferujemy wiele różnorodnych zajęć w ramach czesnego, które rozwijają małego człowieka i rozbudzają jego ciekawość i wyobraźnię.

Posiadamy duży nietuzinkowy plac zabaw uwielbiany przez nasze przedszkolaki.

Jodłowy Zakątek jest placówką kameralną z małymi grupami. Zapewniamy indywidualny wszechstronny rozwój każdego z dzieci. Tworzymy wyjątkowe miejsce dla maluchów.

U NAS NAJWAŻNIEJSZE JEST DZIECKO!

Wszechstronny rozwój dziecka w atmosferze akceptacji, szacunku i troski

Niepubliczne Przedszkole
Jodłowy Zakątek

Nasze przedszkole powstało , aby stworzyć dzieciom optymalne warunki do zdobywania umiejętności i sprawności, które pozwolą im sprostać wymaganiom stawianym później w szkole. Zależy nam, aby każde dziecko czuło się u nas bezpiecznie, było kochane i szczęśliwe.Promujemy zdrowie, optymizm i zachowania przyjazne przyrodzie. Wspieramy w pokonywaniu trudności, uczymy tolerancji i szacunku wobec drugiego człowieka.
logo2_footer

ul. Jodłowa 1