Jak Zapisać Dziecko do Placówki

Warunki Przyjęcia

Aby dziecko zostało przyjęte w szeregi naszych Przedszkolaków Rodzice powinni:

• wypełnić formularz zgłoszeniowy
  • podpisać umowę z placówką
  • wpłacić wpisowe
  • dostarczyć wypełnione dokumenty

Wymagane Dokumenty:

• Umowa o świadczenie usług edukacyjnych
  • Karta zgłoszenia dziecka do Przedszkola Jodłowy Zakątek
  • Karta informacyjna o dziecku

Zapisy do przedszkola trwają przez cały rok. Przyjmujemy dzieci w ramach dostępnych miejsc.

Zajęcia adaptacyjne są bezpłatne.

Abyśmy mogli zapewnić Państwa pociechom możliwie najlepszą opiekę i bezpieczeństwo, prosimy o podanie w karcie informacyjnej wszelkich specyficznych wymagań dotyczących opieki nad dzieckiem – alergie, uczulenia, przyzwyczajenia, wady wrodzone, nabyte, diety itp.

Istnieje możliwość ustalenia indywidualnej diety z dietetykiem. Jeśli są Państwo zainteresowani usługą, proszę uwzględnić tę kwestię w formularzu rekrutacyjnym.

Rozumiemy, że decyzja o zapisaniu dziecka do przedszkola, także do Przedszkola Jodłowy Zakątek, jest poważnym krokiem. Dlatego zapraszamy do spotkania w naszej placówce. Chętnie odpowiemy na wszelkie Państwa pytania i wątpliwości. Istnieje możliwość umówienia się na spotkanie telefonicznie pod numerem telefonu 508-414-525.

Zapraszamy do przedszkola dzieci z niepełnosprawnością

Niepubliczne Przedszkole
Jodłowy Zakątek

Nasze przedszkole powstało , aby stworzyć dzieciom optymalne warunki do zdobywania umiejętności i sprawności, które pozwolą im sprostać wymaganiom stawianym później w szkole. Zależy nam, aby każde dziecko czuło się u nas bezpiecznie, było kochane i szczęśliwe.Promujemy zdrowie, optymizm i zachowania przyjazne przyrodzie. Wspieramy w pokonywaniu trudności, uczymy tolerancji i szacunku wobec drugiego człowieka.
logo2_footer

ul. Jodłowa 1